Jak ​Zwiększyć ​Popęd ​Seksualny u ​Mężczyzn?​

Zaktualizowano 17 dni temu
Jak zwiększyć popęd seksualny u mężczyzn w łatwy sposób ?
Napisane przez: Łukasz Nowak

O tym jak zwiększyć popęd seksualny u mężczyzn myśli wielu z nas. Problemy w sypialni z Twoją partnerką wpływają znacząco na Twoje życie i zastanawiasz się jak możesz to zmienić. Obniżony popęd seksualny u mężczyzn stanowi pewnego rodzaju zaburzenie seksualne, które jednak da się leczyć!

Szybki tryb życia, stres, śmieciowa dieta czy alkohol źle wpływają na popęd seksualny. Jednak czasami zmiana złych nawyków nie przyczynia się do zwiększenia Twojej ochoty na seks.

A więc, jeśli Twoja ochota na seks mocno przygasła i nie wiesz co z tym zrobić, świetnie trafiłeś!

Dzięki temu artykułowi będziesz miał okazję to zmienić!

Jak zwiększyć popęd seksualny u mężczyzn? Zrezygnuj z alkoholu..

Libido stanowi naturalną potrzebę zaspokojenia naszych pragnień seksualnych. Potrzeba seksualna sprawia, że masz ochotę inicjować oraz odbywać stosunek płciowy. Zależny jest on jednak od Twojego wieku.

Popęd seksualny u mężczyzn, a wiek – jak się zmienia?

Jego siła zmienia się wraz z wiekiem oraz wiąże się silnie z okresem dojrzewania. Nie da się ukryć, że popęd seksualny u osób starszych jest mniejszy i potrzebuje więcej wspomagania niż u osób młodszych. Wynika to głównie ze zmian hormonów w naszym organizmie.

Według naukowców spadek popędu seksualnego u mężczyzn po 30 roku życia wynika m.in ze stosowania sterydów anabolicznych oraz ze spadku poziom testosteronu. Jego zmniejszenie ma duży wpływ na to jak się czujesz i wyglądasz. Skutkuje to osłabieniem libido u mężczyzny. Problem ten najczęściej dotyczy spadku ochoty na seks u mężczyzn po 40 roku życia.

Co zatem może zwiększyć popęd seksualny u mężczyzn ? Tak jak wspomniałem wcześniej, głównym hormonem odpowiedzialnym za Twoją aktywność seksualną jest testosteron.

Przede wszystkim powinniśmy zadbać o wzrost jego poziomu w naszym organizmie.

Dodatkowo istnieje wiele naturalnych sposobów na podniesienie ochoty na seks w postaci suplementów i tabletek bez recepty opartych na mieszankach wielu ziół. Ta grupa leków na popęd seksualny dla mężczyzn może zdziałać cuda.

​zioła ​Pobudzające ​Popęd ​Seksualny

Warto też zauważyć, że zioła pobudzające popęd seksualny, mają również dobry wpływa na nasz organizm i kondycję psychiczną.

Preparaty roślinne: żeń-szeń, miłorząb czy lubczyk, pozytywnie wpływają na wzrost Twojej aktywności seksualnej.

Jakie zioła pobudzające popęd seksualny są najlepsze?

Suplementy diety bogate w kompozycję roślin (korzeń macy, buzdyganek nasienny), a także w pierwiastki i witaminy (cynk, selen) są środkami pobudzającymi popęd seksualny.

Zawarte one są głównie w tabletkach dostępnych bez recepty. Więcej o ziołach pisałem w artykułach dostępnych w menu u góry strony.

Jednak nie zawsze musisz się zastanawiać jak zwiększyć popęd seksualny u mężczyzny. Czasami może się zdarzyć, że Twoja ochota na seks jest tak silna, że nie potrafisz myśleć o niczym więcej. Jeden czy dwa stosunki dziennie z Twoją partnerką nie są wystarczające. Podniecasz się strasznie szybko i nie możesz przestać myśleć o onanizacji, co sprawia, że czujesz się sfrustrowany.

Jak Zmniejszyć Popęd Seksualny u Mężczyzn?

Zmniejszenie nadmiernego popędu seksualnego u mężczyzn może mieć zarówno przyczyny psychiczne jak i fizjologiczne. Za główny czynnik uważa się efekt uboczny  zaburzeń hormonalnych oraz chorób takich jak Alzheimer.

Hormonami odpowiedzialnymi za popęd seksualny, tak jak wcześniej wspomniałem, jest testosteron bądź sterydy anaboliczne.

Jak zmniejszyć popęd seksualny u mężczyzn domowym sposobem ??

Ich nadmierne występowanie w organizmie sprawia, że odczuwamy sztuczny wzrost podniecenia seksualnego.

Czym zatem możemy zmniejszyć popęd seksualny?

Za jedyny sposób zwalczania nadmiernego podniecenia seksualnego, w przypadku kiedy nie są one spowodowane chorobami psychicznymi, uważa się tabletki. Regulują one poziom wszystkich hormonów w naszym organizmie zapewniając równowagę. Najwygodniejsze rozwiązanie stanowią te bez recepty, ponieważ są tańsze oraz bardziej komfortowe w pozyskaniu.

Zachęcam Cię do zapoznania się z artykułami dotyczącymi problemów z potencją podczas stosunku dostępnymi na erektoportal.pl. Poznasz tam przyczyny powstałych problemów.

Wpis powstał z inspiracji artykułami z health.com[1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 18.01.2020
Jestem ​pasjonatem różnych sportów, ​mieszkam w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzałem ​rodzinie i znajomym w kwestiach zdrowotnych i dietetycznych, pomagając im powrócić do zdrowia, zachować dobrą formę ​i wyrobić właściwe nawyki żywieniowe.