Vellafoot (Opinie Forum, Gdzie Kupić - Apteka Czy Allegro, Efekty, Sposób Użycia)

Zaktualizowano 7 dni temu
Czy Vellafoot opinie z forum i lekarzy ma pozytywne ? Jaka jest cena i czy apteka Allegro i Rossmann to dobre miejsce na zakup produktu
Napisane przez: Łukasz Nowak

Poznaj Vellafoot– opinie na temat produktu oraz informacje odnośnie gdzie możesz go kupić (w aptece czy allegro), efektów, składu czy dawkowania znajdziesz w tym artykule. Po jego przeczytaniu poznasz jeden z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się Twojego wstydliwego problemu – halluksów.

Zacznijmy od wyjaśnienia tego czym jest Vellafoot. Jest to specjalistyczne urządzenie korygujące, służące niwelowaniu zwyrodnień w obrębie dużych paluchów u stóp. Głównym przeznaczeniem produktu jest minimalizowanie stanów zapalnych i korygowanie odchylenia dużego palca u stopy.

Noszenie korektora ma służyć stabilizacji śródstopia i pomagać w łagodzeniu bólu, który jest spowodowany nieprawidłowym ułożeniem kości. A więc reasumując, można więc powiedzieć, że jest to nowoczesny system, który eliminuje halluksy w sposób bezbolesny i bezinwazyjny.

Halluksy to schorzenie, które polega na zniekształcaniu dużego palca u stopy. Koślawość palucha jest coraz bardziej powszechną dolegliwością. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale obecnie może dotyczyć nawet 30% społeczeństwa. Ciężko wskazać jedno źródło powodujące powstawanie halluksów. Najczęstszymi przyczynami powstawania halluksów jest genetyka, płaskostopie, nadwaga czy nieodpowiedni dobór ubioru.

Halluksy powstają wtedy, gdy duży palec odchyla się w stronę pozostałych palców. W wyniku jego rotacji tworzy się zgrubienie, które boli – zwłaszcza podczas chodzenia. Jest to schorzenie, które z czasem postępuje, dlatego nie podejmowanie żadnych działań w wielu przypadkach prowadzi do obowiązkowej operacji oraz kilkumiesięcznej rekonwalescencji.

Vellafoot
erekfs-table__image
Vellafoot zlikwiduj problem szpecących stóp!
Sprawdź najlepsze oferty na swój Vellafoot klikając:

Osoby cierpiące na te schorzenie, cierpią podwójnie. Przede wszystkim fizycznie z odczuwającym bólem. Posiadaczom halluksów towarzyszy nieustający dyskomfort, a także ból przy chodzeniu.

Ponadto budzi u każdego bardzo duże poczucie wstydu, ponieważ, schorzenie to nie jest estetyczne dla oka. Każdy kto posiada halluksy, za wszelką cenę stara się z nimi coś zrobić.

Do niedawna medycyna oferowała Ci tylko jedno rozwiązanie z tej sytuacji – operację. Nie jest jednak ona dla wszystkich, bowiem odbywa się pod narkozą i jest zabiegiem dość inwazyjnym. Jednak nie przejmuj się, medycyna poszła na przód, zapewniając Ci nowe rozwiązania na trapiące Cię problemy! Jednym z nich jest korektor Vellafoot!

Jakie Vellafoot Ma Efekty i Działanie?

Efekty stosowania Vellafoot są odczuwalne od razu. Po pierwszym założeniu urządzenia będziesz w stanie odczuć wyraźną ulgę oraz dostrzec zmniejszenie obrzęków na stopie. A więc wyobraź sobie co zyskasz z każdym kolejnym razem.. Z każdym dniem można zaobserwować systematyczne niwelowanie halluksa.

Już zaledwie po 8-10 tygodniach będziesz w stanie zauważyć zadowalające efekty.

Do których przede wszystkim możemy zaliczyć:

 • Zmniejszenie koślawości palucha
 • Usunięcie stanów zapalnych w stopie
 • Zlikwidowanie bólu i dyskomfortu
 • Większy komfort w trakcie chodzenia

Samo ułożenie palców w odpowiedni sposób sprawi, że stawy ulegają stabilizacji, dzięki czemu ból stopniowo łagodnieje, aż w końcu zupełnie zanika. To co przede wszystkim należy podkreślić w przypadku tego urządzenia to fakt, że spełnia ono dwie najważniejsze funkcje: likwiduje ból i rozwiązuje kwestię nieestetycznych halluksów.

Użytkowanie aparatu korekcyjnego pozwala normalnie funkcjonować. Urządzenie jest na tyle niewielkie i przylegające do stopy, że dyskretnie można z niego korzystać praktycznie przez cały dzień. Urządzeniem dopasowuje się do stopy, a dzięki dobrze wymierzonej sile nacisku, zmniejsza ucisk w stopie i powoduje szybkie uśmierzenie bólu.

Właściwości Vellafoot obejmują następujące działania:

 1. Aktywne korygowanie zniekształconego palucha – specjalna budowa urządzenia pomaga zbliżyć do siebie kości śródstopia oraz przeciwdziała pogłębianiu się płaskostopia poprzecznego.
 2. Ochrona przed zapaleniem stawów – szyny odciążają stawy i układają stopę w taki sposób, żeby zapobiec nawrotom zapaleń oraz zwyrodnień.
 3. Profilaktyka haluksów – z korektora mogą korzystać zarówno osoby, u których wybrzuszenie na kości jest już bardzo widoczne, jak i te u których objawy są ledwo widoczne. Ponadto niweluje ból, zmniejsza deformację oraz zapobiega dalszemu rozwojowi halluksów.

Jak więc można zauważyć, jest to zdecydowanie innowacyjne urządzenie, które w sposób bezinwazyjny będzie w stanie odmienić Twoje życie i na zawsze rozwiązać męczące Cię problemy.

PLUSY
 • Eliminuje ból i dyskomfort w okolicy stóp
 • Pomaga osiągnąć prawidłowe ułożenie palców
 • Zapobiega dalszemu rozwojowi halluksów
 • Zapobiega powstawaniu zapalenia stawów
MINUSY
 • Nie stwierdzono występowania skutków ubocznych 

Czy Vellafoot Opinie Na Forum Ma Pozytywne?

Czas przyjrzeć się jakie opinie na forum ma urządzenie Vellafoot. Jak zapewne potwierdzisz halluksy są problemem niezwykle uciążliwym i ciężko poradzić sobie z nimi samodzielnie. Zdecydowanie jednak każdy chce uniknąć bolesnej operacji, która wiąże się z wieloma miesiącami dochodzenia do siebie oraz długotrwałą regeneracją stóp.

Stąd coraz więcej zapytań o halluksy pojawia się w wyszukiwarkach internetowych. Każdy pragnie poznać inny sposób na poradzenie sobie z koślawym paluchem.

W ten właśnie sposób natrafiłem na urządzenie Vellafoot. Przeglądając liczne fora, zdałem sobie sprawę, że cieszy się ono dobrą opinią zarówno wśród użytkowników jak i specjalistów. Zdecydowanie przeważająco część dobrych opinii sprawiła, że zacząłem się interesować tym produktem i zacząłem wierzyć w jego skuteczność.
A oto niektóre z nich:

"Z mojej wieloletniej praktyki wynika, że tzw. paluch koślawy (Hallux valgus) dotyczy coraz większej liczby kobiet i mężczyzn, stanowiąc poważny problem nie tylko o charakterze estetycznym. Postępująca szybko, zaawansowana deformacja stawu śródstopno-paliczkowego, prędzej czy później powoduje spore dolegliwości ruchowe i bólowe, które trudno lekceważyć i równie trudno zniwelować.

Co sądzę o chirurgicznym usuwaniu haluksów? Prawda jest taka, że to dość poważna i skomplikowana operacja, po której następują długie tygodnie lub nawet miesiące rehabilitacji… a haluksy najczęściej i tak powracają!

Czy warto zatem ryzykować?

Moim zdaniem nie, tym bardziej, że istnieje już bezbolesny, całkowicie nieinwazyjny sposób na haluksy, a co najważniejsze – jego efekty są trwałe. W przeciwieństwie do operacji, system, o którym mówię, działa bezpośrednio na przyczynę zwyrodnienia, zamiast usuwania jedynie skutku. To przełomowe podejście, ponieważ stopniowo przywraca stopie prawidłową biomechanikę, zapobiegając nawrotom deformacji."

Waldemar Chudzicki, Specjalista

"Haluksy były moją zmorą od wczesnej młodości. Zawsze zazdrościłam koleżankom noszenia latem odkrytych butów, a o wyższych obcasach mogłam tylko pomarzyć ze względu na ból. Myślałam o operacji, ale mam cukrzycę i bałam się powikłań.

Nawet nie wiedziałam, że istnieje jakaś alternatywa dla zabiegu, dopóki moja siostra – z podobnym problemem – nie przywiozła z Francji broszury o nowej metodzie.

Okazało się, że system Vellafoot można zamówić również w Polsce. Jest rewelacyjny! Różnica widoczna gołym okiem po paru tygodniach noszenia, do tego bardzo wygodny. Stopy mam teraz zupełnie prawidłowe, siostra też."

Lucyna, 55 Lat

"U nas w rodzinie te krzywe paluchy są dziedziczne. Nie cierpię ich, ale tematu operacji unikam – słyszałam, że to bez sensu, bo zaraz te guzy i tak odrastają.

Tyle się męczyć i na darmo?

To już nawet nie chodzi o to, że to paskudne, ale jak to boli! Czasami miałam aż spuchnięte, czerwone, gorące te kostki.

W ośrodku rehabilitacyjnym jedna pani poleciła mi korektor Vellafoot, zapisała nazwę na karteczce, a syn w domu pomógł mi to zamówić. Korektor okazał się bardzo wygodny, bez problemu mogłam go nosić cały czas.

Byłam szczęśliwa, bo praktycznie od razu przestało boleć, a po jakimś czasie zauważyłam, że palce trwale mi się naprostowały!"

Jadwiga, 64 Lata

Co wynika z opinii, z którymi miałem okazję się zapoznać? Przede wszystkim fakt, że Vellafoot jest urządzeniem wykorzystującym nowoczesną i bezpieczną technologię. Osoby, które zdecydowały się na pomoc korektora, potwierdzają, że pomaga on zlikwidować obrzęki, usunąć stany zapalne oraz przywrócić odpowiednie ustawienie palców. Dodatkowo zmniejsza ból i przynosi ulgę już od pierwszego zastosowania.

Jednak najważniejszym jest, że w sposób dyskretny oraz bez odczuwalnego dyskomfortu przywraca właściwe ułożenie palców. Jako, że problem halluksów dotyczy w większości kobiet, to właśnie one szczególnie podkreślały fakt, że po kuracji z tym urządzeniem nie muszą już wstydzić się wyglądu swoich stóp.

Czym Charakteryzuje Się Korektor Vellafoot?

Tak jak już zostało to wspomniane aparat Vellafoot charakteryzuje się konstrukcją motoryczną. W praktyce oznacza to, że dostosowuje się do stopy i sposobu chodzenia konkretnej osoby. Umożliwia swobodę aktywności fizycznej, a także odpowiada na zmiany w ułożeniu ciała oraz jego części.

Korektor ma na celu ustabilizowanie śródstopia. Po dopasowaniu do stopy sprawia, że kości w tym obszarze układają się w odpowiedniej pozycji. Skutkiem tego jest eliminacja bólu, a także systematyczne zmniejszanie się halluksów.

Szczególną uwagę należy zwrócić na materiał, z którego wykonano urządzenie, ponieważ pozwala on na ochronę przed jakimikolwiek podrażnieniami, co powoduje, że możesz je stosować cały dzień bez poczucia dyskomfortu.

Aparat należy minimalnie nosić 3-4 godziny dziennie. Nie ma natomiast, żadnych ograniczeń co do jego noszenia – można go nosić przez cały dzień oraz w nocy. Długość codziennego stosowania zależy od stopnia zwyrodnienia palucha oraz od indywidualnie wyznaczonych potrzeb. Najczęściej pełne efekty widzi się po 30 dniach.

Jak Stosować Vellafoot i Czy Posiada Skutki Uboczne? 

Korektor jest przeznaczony dla osób, mających halluksy i chcących pozbycia się ich w sposób naturalny. A więc jeśli zauważyłeś u siebie nieprawidłowe ułożenie dużych palców, powinieneś zakupić korektor. Jest on dobrym rozwiązaniem zwłaszcza dla tych osób, które próbowały już innych sposobów i nie uzyskały upragnionych efektów.

Wiesz już, że jego stosowanie jest niezwykle proste i można korektor dopasować do stopy w każdym rozmiarze.

Układa się komfortowo do stopy i jest dyskretny, dzięki czemu można go nosić zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia. Stosowanie urządzenia przynosi niemal natychmiastową ulgę – uśmierza ból i redukuje obrzęki w obrębie stopy. Na efekt wizualny należy jednak poczekać. Średni czas kuracji to od 4 do 10 tygodni. Korzystanie z niego nie przynosi żadnych skutków ubocznych.

Gdzie Najlepiej Kupić Vellafoot (Apteka, Allegro, Rossmann, Czy.. )? 

Vellafoot w aptece nie kupisz.. Zakup urządzenia może wydać Ci się lekko kłopotliwy, ponieważ nie będziesz mieć szansy znaleźć go w żadnej aptece i sklepie stacjonarnym bądź internetowym. Korektor ten jest możliwy do kupienia tylko i wyłącznie na oficjalnej stronie producenta.

Decyzja ta jest uargumentowana polityką producenta, który za główny swój cel stawia sobie zapewnienie swoim klientom najwyższej jakości, co jest możliwe jest do uzyskania tylko wtedy gdy on sam jest sprzedawcą swojego produktu.

Pomimo, że oficjalna sprzedaż urządzenia odbywa się tylko przez stronę producenta, może zdarzyć się sytuacja, gdy znajdziesz ten produkt na popularnych platformach sprzedażowych, takich jak Allegro czy Ceneo. Jednak zakup tego produktu na tych stronach jest bardzo złym wyborem, ze względu na liczne oszustwa, które w obecnych czasach mają miejsce w internecie i towarzyszą tego typu sprzedażą.

Decydują się na zakup poprzez różne serwisy, ściągasz na siebie niebezpieczeństwo, ponieważ nie masz gwarancji co do jakości interesującego Cię produktu. Dlatego niech Cię nie zachęci niższa cena, pamiętaj, że Twoje bezpieczeństwo jest zdecydowanie najważniejsze.

Dokonując zakupu na oficjalnej stronie producenta, pamiętaj, że jesteś w stanie uzyskać, trzy, niezwykle ważne gwarancje:

 • Gwarancję oryginalności – nieinwazyjny sposób dynamicznej korekty haluksów. Jego skuteczność potwierdzają liczne testy kliniczne.
 • Gwarancję jakości – Z uwagi na zaawansowany, wieloetapowy proces projektowania optymalnej konstrukcji i oryginalność materiałów ortopedycznych, system Vellafoot jest zgodny z najwyższymi normami jakości. W trosce o Twój komfort i łatwość stosowania, korektor wykonany jest z przyjaznego skórze, hypoalergicznego materiału.
 • Gwarancję zadowolenia – przeprowadzone badania konsumenckie potwierdzają wysoką skuteczność korektora w aktywnym korygowaniu haluksów. Na podstawie uzyskanych wyników zdobył on uznanie specjalistów z całego świata. Podobnie jak ja, są oni przekonani, że już po miesiącu zobaczysz znaczną różnicę w codziennym komforcie poruszania się i w wyglądzie stopy.

Jak widzisz, wyżej wymienione, trzy gwarancje są niezwykle istotne. Zostaną Ci one jednak zapewnione tylko wtedy, gdy zdecydujesz się na zakup plastrów poprzez oficjalną stronę producenta. W przeciwnym razie możesz uzyskać totalnie odwrotny efekt, który może okazać się dla Ciebie niebezpieczny dla zdrowia.

Najlepsza Dla VellaFoot Cena w Sklepie..

Dla Vellafoot cena najniższa jest w sklepie producenta. Osoby, które miały okazję przejść kurację z korektorem jednogłośnie potwierdzają, że skuteczność produktu jest jak bardzo atrakcyjna w stosunku do ich ceny. Ponadto, na oficjalnej stronie producenta, każdy ma możliwość znalezienia licznych promocji mające na celu uczynienie produktu jeszcze bardziej atrakcyjnym pod kątem niskich kosztów zakupu.

W takiej sytuacji, bardzo możliwe, że finalna cena produktu na oficjalnej stronie będzie niższa, niż na platformach sprzedażowych takich jak Allegro czy Ceneo.

Biorąc również pod uwagę, że na stronie producenta, to on pokrywa koszty wysyłki.
Dodatkowo strona producenta ma jeszcze jeden, ogromnie wielki plus, którego nie spotyka się często!

Chodzi oczywiście o gwarancję zwrotu, która zapewnia, że w momencie gdy osoba dokonująca zakupu plastrów nie będzie zadowolona, z jakiegoś powodu, z ich efektów, będzie miała prawo odesłać produkt pod wskazany adres i uzyskać całkowity zwrot kosztów.

Nie ma więc ryzyka straty pieniędzy! Producent jest tak przekonany o skuteczności swojego produktu, że pozwala Ci go za darmo przetestować. Wie, że jeśli tylko raz spróbujesz tych plastrów okażą się one dla Ciebie tak skuteczne, że zakochasz się w ich działaniu. Nie zapominaj jest to totalnie innowacyjny produkt, który jeszcze nigdy nie cieszył się taką popularnością na rynku!

VELLAFOOT Na Haluksy
Nasz #1 Najlepszy Korektor
 • Eliminuje ból i dyskomfort w okolicy stóp
 • Pomaga osiągnąć prawidłowe ułożenie palców
 • Zapobiega dalszemu rozwojowi halluksów
 • Zapobiega powstawaniu zapalenia stawów

Pamiętaj też, aby czytać to co jest wypisane na ulotkach urządzeń, kropli, suplementów, tabletek które bierzesz.

Zachęcam Cię też do przeczytania recenzji innych artykułów opisanych na erektoportal, opinii na temat suplementów, cen i ich efektów.

O Autorze
doz wizaz
Łukasz Nowak
​Logowanie 16.12.2019
Jako osoba bardzo ceniąca zdrowy styl życia postanowiłem założyć ten blog. Mieszkam w Warszawie. Ostatnie dziesięć lat przepracowałem w branży zdrowia i fitnessu. Codziennie ćwiczę sporty siłowe i aerobowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here