POTENCJA ARTYKUŁY

Potencja rozumiana jest jako swego rodzaju sprawność seksualna. Utożsamiana jest ze zdolnością inicjacji, utrzymania oraz zakończenia stosunku płciowego zakończonego satysfakcją oraz przyjemnością obydwu stron.

Obecnie zaburzenia potencji przybierają coraz większe rozmiary. A mężczyźni, których dotyka ten problem, są bardzo zróżnicowani pod względem wieku. Należałoby podkreślić, że zaburzenia potencji nie są problemem wyłącznie mężczyzn, choć rzeczywiście bezpośrednio ich dotyczą. Kobiety także w sposób pośredni uwikłane są w ten kłopot. Bagatelizowanie przez mężczyzn impotencji, nierzadko powoduje znaczne pogorszenie relacji w związku, a nawet jego zupełny rozpad.

Charakter problemu może być różny, od braku popędu seksualnego, po brak erekcji, zaburzenia wytrysku, aż do niemożności osiągnięcia orgazmu. Podobnie jest z wagą problemu. Jednorazowe wystąpienie sytuacji którejś z wymienionych powyżej, nie stanowi jeszcze powodu do obaw, jednak ich powtarzalność sugeruje konieczność podjęcia pewnych działań zapobiegawczych.

W tym dziale będziesz mógł przeczytać najciekawsze artykuły dostępne na erektoportal.pl na temat potencji. Znajdziesz tutaj mnóstwo rad i zaleceń w walce z impotencją, m.in. domowe sposoby na zwalczenie problemu, ćwiczenia fizyczne wspomagające Twoją sprawność seksualną, dietę, która także przyczyni się do poprawy Twojego życia intymnego, recenzje najlepszych preparatów na impotencję oraz wiele innych ciekawych treści