​​Popęd ​Seksualny - ​Jak ​Działa i ​Co ​Mu ​Szkodzi?​

Zaktualizowano 3​8 dni temu
Popęd seksualny a wiek ? U osób starszych różni sie niż u mężczyzn po 30 czy po 40. Podobnie jest u kobiet
Napisane przez: Łukasz Nowak

Popęd seksualny, a inaczej tzw libido wiąże się z odczuwalnym przez Ciebie podnieceniem wynikającym ze współżycia z Twoją partnerką. Dzięki niemu jesteś skłonny do łóżkowych igraszek. Zdolność odczuwania popędu seksualnego zmienia się z wiekiem.

Im jesteś starszy tym masz większe problemy z nim związane. Nie od dzisiaj wiadomo, że popęd seksualny u osób starszych będzie słabszy niż popęd seksualny u mężczyzn po 30. Jego siła zmienia się wraz z Twoją liczbą lat i okresem dojrzewania.

Ale różnice nie stanowi tylko wiek, ale również płeć.

Niski bądź wysoki popęd seksualny u mężczyzn będzie miał inne źródła niż ten występujący u kobiet. U pań przyczyny niskiego libido są znacznie bardziej poważne niż w przypadku panów.

A więc, jeśli Twoja partnerka nie wykazuje zadowalającej Cię ochoty na seks, zamiast ją atakować wpierw zapoznaj się z tym artykułem, w celu zrozumienia co się kryje za niskim libido. Depresja a popęd seksualny, nie idą ze sobą w parze, a więc czas na wzajemne zrozumienie.

​Jak ​Zwiększyć ​Popęd ​Seksualny u ​Żony i ​Co ​Na ​Niego ​Wpływa 

Zwiększenie popędu seksualnego u Twojej żony może okazać się znacznie prostsze niż myślisz. Pomimo, że paniom nie wystarczy tylko czynnik fizyczny by uzyskać podniecenie, nie oznacza to, że nie da się poprawić ich libido.

Za niski popęd seksualny u kobiet najczęściej obwinia się hormony. Przede wszystkim pozostaje to w ścisłym związku z kobiecym cyklem miesięcznym.

Zastanawiasz się jak zwiększyć popęd seksualny u żony tak aby chciałą się kochać codzinnie?

Podczas pierwszej fazy owulacji, występuje wydzielanie estrogenów powodujących większą ochotę na seks. Natomiast najniższe libido u kobiet ma miejsce krótko przed miesiączką.

Jeśli chcesz skutecznie zwiększyć popęd seksualny u żony, przemyśl tabletki na libido..

Tabletki Antykoncepcyjne, a Popęd Seksualny

Chcąc się zabezpieczyć przed ciążą, wiele pań sięga po preparaty mające na celu jej zapobieganiu. W wyniku czego ich libido drastycznie spada.

Femmax Tabletki Na Popęd Seksualny Dla Pań Bez Recepty

Tabletki na popęd seksualny dla pań bez recepty stanowią idealne rozwiązanie w walce z niskim libido. Przede wszystkim dlatego, że mała ochota na seks u kobiet wynika z rewolucji hormonalnych, które występują podczas ciąży, okresu menopauzy bądź leczenia hormonalnego.

Leki na popęd seksualny u pań, składają się przede wszystkim z ziołowych mieszanek, które powodują przekrwienie kobiecych narządów płciowych powodując większą wrażliwość na bodźce i uczucie podniecenia.

Jednymi z takich tabletek są właśnie Femmax. Opinie z forum, czy apteka ma je w ofercie, tak jak ceneo, oraz jaka jest cena i skład, to wszystko znajdziesz w recenzji. Dając Femmax swojej partnerce możesz mieć pewność, że jej ochota na aktywność seksualną będzie rosła z każdym dniem!

Tabletki Na Popęd Seksualny Dla Pań ( Apteka - Gdzie Je Kupić ) 

Tabletki na popęd seksualny u kobiet dostępne są do kupienia na stronie producenta, do której umieściłem link wcześniej. Nie masz możliwości dostania ich w aptece. Możesz spróbować dostać je na portalach takich jak Allegro, gdzie nie tylko będą one droższe, ale również będzie się to wiązać z zakupem podróbek, które mogą się okazać niebezpieczne dla zdrowia.

Pamiętaj, że jeżeli zastanawiasz się jak zwiększyć popęd seksualny u kobiet, tabletki będą idealnym rozwiązaniem, o ile wybierzesz sprawdzone.

Ale dobrze, co w przypadku kiedy problem niskiego libido bezpośrednio dotyczy Ciebie?

Niskie Libido u Mężczyzn - z Czego Wynika i Jak z Nim Walczyć ?

Niskie libido u facetów związane jest przede wszystkim z wiekiem. Popęd seksualny u mężczyzn po 40 jest znacznie niższy niż u młodszych jednostek. Wynika to ze zmian zachodzących w Twoim organizmie. Testosteron – główny hormon odpowiedzialny za popęd seksualny u mężczyzn podlega zmniejszeniu z każdym wiekiem. Dodatkowo wszystkie choroby związane z układem nerwowym, czy krwionośny nie polepszają Twojej sytuacji.

Jak zwiększyć popęd seksualny u mężczyzny? Czy gorąca dziewczyna wystarcza ?

Dlatego jeśli zastanawiasz się co jest najlepsze na popęd seksualny dla faceta, idealnie trafiłeś!

Tabletki Na Popęd Seksualny Dla Mężczyzn

Tak jak w przypadku pań, najlepszym rozwiązaniem będą dla Ciebie tabletki zwiększające popęd seksualny u mężczyzn. Oparte na podobnym składzie nie tylko zwiększą Twoją ochotę na seks, ale również zwiększą doznania mu towarzyszące.

Jest to najprostszy naturalny sposób na zwiększenie Twojego popędu seksualnego.

Dobre tabletki na popęd seksualny dla mężczyzn bez recepty są dostępne pod linkiem w artykule

O pozytywnych działaniach stosowania wyżej wymienionych suplementów diety pisałem w tym artykule “Tabletki na popęd seksualny bez recepty”. Zapraszam do odwiedzania strony.

Natomiast co w przypadku gdy nasze libido jest zbyt wysokie?

​Nadmierny ​Popęd ​Seksualny - ​Przyczyny i ​Rozwiązanie

Za główny czynnik odpowiedzialny za wysoki poziom Twojej aktywności seksualnej jest ilość testosteronu w Twojej krwi. Duży popęd seksualny pomimo, że wydaje się niegroźny, pociąga za sobą wiele konsekwencji. Mężczyźni charakteryzujący się wysokim libido bardzo często zdradzają swoje partnerki.

Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku okażą się dla Ciebie tabletki obniżające popęd seksualny.

Popę seksualny u mężczyzn po 40 różni się od tych po 30

Jeśli interesują Cię wszelkie tematy związane z problemami braku erekcji w różnym wieku (20, 30, 40, 50 ,60, 70 lat) to na erektoportal.pl jest omawiana znaczna ilość ciekawych wątków.

Wpis został zainspirowany artykułem z health.com [1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 16.01.2020
Jestem​ pasjonatem sportów, mieszkam w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzam w kwestiach zdrowotnych, pomagając znajomym i rodzinie wrócić do zdrowia, zachować świetną formę na przyszłość i wyrobić ​prawidłowe nawyki żywieniowe.