Jakie Są Najlepsze Sposoby na pogrubienie Penisa? 

Zaktualizowano 18 dni temu
Pogrubienie penisa - najlepsze sposoby żeby zadowolić partnerkę
Napisane przez: Łukasz Nowak

Istnieje wiele metod na pogrubienie penisa. Jeżeli martwi Cię jego rozmiar i przede wszystkim nie jesteś zadowolony z jego grubości, nie załamuj się!

Wszystko jest do uregulowania poprzez zastosowanie odpowiednich technik seksualnych.

Mówi się, że im dłuższy i grubszy członek tym lepszy, ponieważ szybciej zadowoli Twoją partnerkę i jednocześnie stanie się przyczyną zazdrości innych mężczyzn. W momencie kiedy rozmiar Twojego penisa nie daje Ci spokoju, zaczynasz się zadręczać poprzez oglądanie zdjęć obrazującymi pogrubienie członka.

Zamiast się stresować i zamartwiać zrób coś z tym!

Pogrubienie członka - zdjęcia zrobione po kuracji tabletkami

Jak ​Zwiększyć ​Grubość ​Penisa ? 

Zapewne wiesz, że grubość penisa można poprawić za pomocą operacji. Interwencja chirurgiczna jest metodą dość kontrowersyjną. Zabieg polega na nacięciu więzadła łączącego prącie z kością łonową, co powoduje jego opuszczenie przez co wydaje się dłuższy.

Pogrubienie penisa tym sposobem może przyczynić się do licznych powikłań – możesz mieć problem z trafieniem do celu, ponadto Twoje erekcje zostaną obarczone ryzykiem załamania.

Grubość penisa ma znaczenie dla kobiet..

W związku z tym, nie wiem czy jest to warte ryzyka..

Decydując się na zwiększenie grubości swojego członka zachęcam Cię w pierwszej kolejności do wypróbowania najbardziej naturalnych sposobów, a operację potraktować jako ostateczność.

Uzyskanie grubszego penisa w sposób bardzo łatwy, naturalny i przede wszystkim bezpieczny jest możliwy przy pomocy tabletek. Omówiłem już to szczegółowo w jednym z moich poprzednich artykułów dotyczących tabletek na powiększenie członka. Naturalne suplementy diety w oparciu o wykorzystanie różnej mieszanki ziół spowodują, że Twój członek osiągnie zadowalające Cię rozmiary.

Pogrubienie penisa da kobiecie niesamowitą przyjemność z seksu

Kolejnym sposobem jest kwas hialuronowy. Nowy sposób polegający na wstrzyknięciu do Twojego członka substancji, która ulega biodegradacji w Twoim organizmie. Brzmi dobrze, ale czy wyobrażasz sobie jak lekarze wielką strzykawką atakują Twojego członka? Ta metoda nie jest dla wszystkich. Dodatkowo nie daje trwałych efektów, więc trzeba ją powtarzać raz na 1-2 lata, a jej koszty są niezwykle wysokie.

Jeżeli masz dużo czasu i nie spieszy Ci się w trybie pilnym do zwiększenia grubości Twojego członka, dobrym sposobem mogą dla Ciebie okazać się ekstendery. Urządzenia te mają na celu zwiększyć penisa poprzez jego rozciągnięcie. Konieczna jest tu duża systematyczność – bez niej nie ma szans na uzyskanie satysfakcjonujących nas efektów. Urządzenia te musisz nosić kilka godzin dziennie, a efekt będzie widoczny w ciągu 6 miesięcy. Jak widzisz zabieg kłopotliwy i długotrwały.

Na rynku znajdziesz również pompki do penisa mające na celu jego zwiększenie. Nie dają one jednak długotrwałych efektów, służą nam tylko do użycia przed stosunkiem.

Jak widzisz metod jest wiele, jednak po przeczytaniu tego artykułu myślę, że zgodzisz się ze mną, że najlepszy efekt stanowią tabletki.

Jeśli interesują Cię też tematy związane z problemami potencji u mężczyzn w różnym wieku, przedwczesnych wytrysków, czy wszelakich zaburzeń to tutaj na erektoportal.pl jest omawiana znaczna ilość wątków w tych tematach.

Wpis został zainspirowany wpisem z health.com [1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 16.01.2020
Jestem ​pasjonatem sportów, ​mieszkam w ​Stoli​cy. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzam znajomym i rodzinie w kwestiach zdrowotnych, pomagając im powrócić do zdrowia, zachować świetną formę na przyszłość i wyrobić odpowiednie nawyki żywieniowe.