Pierścień ​Erekcyjny - ​Jak ​Go ​Używać i ​Jak ​Działa?​

Zaktualizowano ​2​7 dni temu
Jak używać pierścień erekcyjny, w jaki sposób działa to urządzenie ?
Napisane przez: Łukasz Nowak

Pierścień erekcyjny jest gadżetem erotycznym mającym na celu wydłużenie naszej erekcji. Nie tylko pomaga on mężczyznom mającym problemy ze wzwodem, ale jednocześnie w sposób znaczący przyczynia się do zintensyfikowania doznań Twojej partnerki.

Stanowi on świetne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy mają zaburzenia związane ze wzwodem. Pomoże zwalczyć Twoje utrapienia z erekcją, która może mieć różnego rodzaju źródła (nieleczone schorzenia, choroby układu krążenia, zaburzenia hormonalne bądź neurologiczne).

147 Opinii
PIERŚCIEŃ EREKCYJNY Utrzymaj Wzwód
Nasz #1 Najlepszy model
  • Bezinwazyjna metoda na utrzymanie erekcji
  • Szybkie efekty działania
  • Sprawia, że seks staje się lepszy
  • Najwyższa jakość i pełne bezpieczeństwo

Jak działa Pierścień Na Penisa ?

Pierścień na penisa skutecznie ogranicza odpływ krwi z członka i tym samym utrzymuje erekcję. Wszystko odbywa się w oparciu o naśladowanie naturalnych procesów zachodzących w naszych organizmach. W momencie kiedy jesteśmy podnieceni nasz mózg wysyła sygnały do penisa, które powodują napływ krwi do jam prącia. Wówczas one wywierają ciśnienie na żyły, które blokują napływ krwi, przyczyniając się do wzwodu.

Jak działa pierścien na penisa?

Ta magiczna zabawka spowoduje, że dłużej będziesz mógł czerpać przyjemność z seksu. Jednak zanim zaczniesz z niej korzystać musisz wiedzieć, że istnieją pewne zasady jej towarzyszące – za pierwszym razem nie możesz nosić dłużej pierścienia niż 10 minut, natomiast przy kolejnych nie możesz mieć go dłużej na sobie niż 20-30 minut.

Jeżeli pierścień nie okaże się dla Ciebie wystarczający, pamiętaj, że zawsze możesz urozmaicić swoje życie seksualne innymi gadżetami. Jednym z nich są pompki do penisa, która zapewnią Tobie i Twojej partnerce intensywną rozkosz, poprzez powiększenie penisa do zadowalających ją rozmiarów. Recenzja produktu dostępna jest tutaj “pompka do penisa” . Odwiedzenie strony umożliwi Ci zrozumienie czym są pompki do penisa i jak działają.

Kolejną ważną zasadą jest odpowiednio zachowana higiena używania pierścienia. Przed każdym użyciem należy umyć go wodą i mydłem antybakteryjnym. Dodatkowo warto go używać w połączeniu z lubrykantem (preparatem nawilżającym).

W momencie gdy podczas użytkowania zauważysz jakiekolwiek objawy, które wzbudzą Twój niepokój – ból, obrzęk czy duży dyskomfort, koniecznie zaprzestań używania gadżetu i udaj się bezpośrednio do lekarza. Pamiętaj także o tym, aby nie zasypiać z nałożonym pierścieniem. Może to doprowadzić do poważnych problemów ze zdrowiem.

Nie zaleca się stosowanie gadżetu przez mężczyzn mających problemy z chorobami serca, cukrzycą czy przyjmujących leki na rozrzedzenie krwi.

Jak ​Działają ​Pierścienie ​Erekcyjne?

Przed użyciem pierścieni erekcyjnych zadbaj o to, aby Twoje okolice intymne były wydepilowane. Pierścienie składają się głównie z silikonu, chociaż na rynku możesz znaleźć też takie wykonane z gumy termoplastycznej, lateksu bądź stali chirurgicznej.

W zależności od materiału z jakiego są wykonane proces ich zakładania wygląda inaczej. Pierścienie, które są nierozciągliwe powinny być zakładane przed momentem osiągnięcia erekcji, podczas gdy te silikonowe mogą być nakładane podczas wzwodu. Metalowe wymagają od nas postępowania krok po kroku: najpierw jedno jądro, potem drugie, a na koniec członek. Inaczej sprawa wygląda w przypadku rozciągliwych pierścieni, które możesz założyć od razu na jądra i penisa.

Jednym z najczęstszych błędów zauważalnych wśród mężczyzn stosujących pierścienie erekcyjne jest zły dobór ich rozmiaru. Przed zakupem koniecznym jest zmierzenie swojego członka u nasady – pod jądrami. Następnie otrzymaną wielkość powinieneś podzielić przez 3,14.

Na rynku dostępnych jest wiele pierścieni erekcyjnych. Przybierają one rozmaite kształty, struktury oraz posiadają dodatkowe elementy wzmacniające doznania partnerki w postaci wypustek. Od Ciebie zależy jakiego wyboru dokonasz w zależności jakich wrażeń szukasz!

Jeśli interesują Cię też wszelkie tematy związane z problemami erekcji u mężczyzn, czy wszelakich zaburzeń to na erektoportal.pl jest omawiana znacząca ich ilość.

Wpis został zainspirowany artykułami z health.com [1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 18.01.2020
Jestem ​pasjonatem sportów, ​zamieszkałem w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzam znajomym i rodzinie w kwestiach zdrowia, pomagając im ​zachować świetną formę na przyszłość i wyrobić odpowiednie nawyki żywieniowe.